RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 512846 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 512846 7.65 Inch Blade Fan Proofer Air-Cooled Commercial Model
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 512846 |
| Manufacturer Part # | 512846 |
| Height | 1.2" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 512846 Blade Fan Proofer 8 Airdrive Ad 5bl 8cw