Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke portable salad bar parts and accessories.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke -512777 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke -512777 4.6 Inch Stainless Steel Temperature Probe Oven Proofer
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | -512777 |
| Manufacturer Part # | -512777 |
| Height | 1.1" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke -512777 Temperature Probe Rtd Oven/proofer
