RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke strip warmers.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 512770 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 512770 1.8 Inch Electric Breaker Switch with 10 Amp Protection
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 512770 |
| Manufacturer Part # | 512770 |
| Height | 1" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 512770 Breaker Switch 10a Tyco 1393248 5
