RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 512765 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 512765 3.1 Inch Stainless Steel Thermostat Hi Limit Safety Device
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 512765 |
| Manufacturer Part # | 512765 |
| Height | 2.25" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 512765 Thermostat Hi Limit