RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke strip warmers.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 512539 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 512539 4.11 Inch OEM Filter Water System Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 512539 |
| Manufacturer Part # | 512539 |
| Height | 4.11" |
| Width | 4.11" |
| Depth | 28.2" |
| Weight | 8.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 512539 Filter Water System
