Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 5125-1509401 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 5125-1509401 4.25 Inch Burner and Run Table OEM Component
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 5125-1509401 |
| Manufacturer Part # | 5125-1509401 |
| Height | 1.9" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 5125-1509401 Bnr Rnr Tu Lh Mkg

