FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 5124CF-208V commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 5124CF-208V 24 Inch Electric Charbroiler with Steel - Commercial Grilling
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 5124CF-208V |
| Manufacturer Part # | 5124CF-208V |
| Height | 14.25" |
| Width | 24" |
| Depth | 24" |
| Weight | 129 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 5124CF-208V Charbroiler 24in Elec 208v