Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 5119029 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc 5119029 8 Inch Screw Pan Head Fasteners 6 Packs Durable Steel
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 5119029 |
| Manufacturer Part # | 5119029 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Weight | 0.2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 5119029 Scr 8x1.25 Ph Pan Hd Pkg 6