RestaurantSupply.com is your trusted source for Savory aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Savory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Savory -51142SP cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Savory -51142SP 2.5 Inch Relay 4 Pole 15 Amp 240 Volt with 3/16 Inch Terminals
| Fits with Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | -51142SP |
| Manufacturer Part # | -51142SP |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln -51142SP Relay [ 4 Poles] [15 Amps] [240v ] [ 3/16" Male Terminals], Savory Toaster Pd-4
