RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 51105 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 51105 32 Inch Stainless Steel Bodyside Right OEM Panel
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 51105 |
| Manufacturer Part # | 51105 |
| Height | 10" |
| Width | 32" |
| Depth | 40" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 51105 Bodyside Rh