RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 51014 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 51014 5.25 Inch KFC Clean Control OEM Component for Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 51014 |
| Manufacturer Part # | 51014 |
| Height | 2.2" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 14.65" |
| Weight | 3.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 51014 Xl50e Kfc Clean Control
