RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 510125 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 510125 0.2 Oz High Temp RTV Silicone Sealant Durable Bonding
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | 510125 |
| Manufacturer Part # | 510125 |
| Height | 10" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero 510125 Silicone High Temp Rtv 1 0.2 Oz
