RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 510087 insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 510087 0.3 Oz Silicone RTV High Temp Sealant for Food Equipment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 510087 |
| Manufacturer Part # | 510087 |
| Height | 4" |
| Width | 15" |
| Depth | 21" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 510087 Silicone High Temp Rtv 1 0.3 Oz