RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe restaurant tables.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial commercial furniture and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 510020 restaurant tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 510020 2-7/8 Inch Diameter Table Adjusting Knob to Fit Globe Slicers
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 510020 |
| Manufacturer Part # | 510020 |
| Height | 2.88" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.73" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 510020 Table Adjusting Knob, [ 2-7/8" Dia ] [ Scale 0-19] [mount .450" Round], Set Screw Holes At 5 00 & 12 00, Set Screws Not Supplied With Knob. Screw Is # Glo356-1, Globe Slicer Most Models
