RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle strip warmers.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 510-509S strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 510-509S 5.2 Inch Stainless Steel Main Jib with 4 Channels
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 510-509S |
| Manufacturer Part # | 510-509S |
| Height | 5" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 18.4" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 510-509S Kit Bb 4 Ch Main Jib Ehb42
