RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle pizza pans.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 510-377S pizza pans
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 510-377S 4.5 Inch Stainless Steel Kit Timer Bar with 8 Auxiliary Outputs
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 510-377S |
| Manufacturer Part # | 510-377S |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 39" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 510-377S Kit Timer Bar 8 Aux Top 89 236
