RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle steam table accessories.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 510-259S steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 510-259S 3.4Inch Service Kit to Support Prince Castle Equipment
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 510-259S |
| Manufacturer Part # | 510-259S |
| Height | 3" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 36.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 510-259S Service Kitbb 8main Top 89 174
