- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Prince Castle 510-075S OEM Button Bar Service Kit Stainless Steel with Easy Access
| Manufacturer | Prince Castle |
|---|---|
| Model Number | 510-075S |
| Manufacturer Part # | 510-075S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Prince Castle 510-075S Button Bar Service Kit 8 Main Top