- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Federal Industries 51-21305-7 10 Inch Air Deflector Aluminum for Duct Systems
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 51-21305-7 |
| Manufacturer Part # | 51-21305-7 |
| Height | 0.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 53.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 51-21305-7 Deflector Frnt Air 5'