Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 51-1507-06 25 Inch Lid Assembly Brt Commercial Refrigeration
Item:
#1478178
Technical details
| Manufacturer | Global Refrigeration |
|---|---|
| Model Number | 51-1507-06 |
| Manufacturer Part # | 51-1507-06 |
| Height | 25" |
| Width | 25" |
| Depth | 50" |
| Weight | 30 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 51-1507-06 25 Inch Lid Assembly Brt Commercial Refrigeration