RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman 50RB4T2M2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman 50RB4T2M2 Hot Gas Valve Kit 120V Solenoid for Scotsman Machines
| Manufacturer | Emerson |
|---|---|
| Model Number | 50RB4T2M2 |
| Manufacturer Part # | 50RB4T2M2 |
| Height | 1.65" |
| Width | 6.1" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Emerson 50RB4T2M2 Hot Valve Gas Kit 120v 50/60hz 7w, Solenoid Valve With Wire Leads., Scotsman Cu50 Dce33 Sccg50 Sccp50
