Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 50PQ500604 OEM Side Plate Stainless Steel for Commercial Refrigeration
Item:
#1454448
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | 50PQ500604 |
| Manufacturer Part # | 50PQ500604 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.12 lbs |
| Weight | 1.12 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 50PQ500604 OEM Side Plate Stainless Steel for Commercial Refrigeration
$452.73
Unit price
/
Unavailable