RestaurantSupply.com is your trusted source for Beverage Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Beverage Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Beverage Air 50B32S109D-01 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Beverage Air 50B32S109D-01 7 Inch Lens Assembly Sign Frame Bz13 Impact Resistant Polycarbonate
| Manufacturer | Beverage Air |
|---|---|
| Model Number | 50B32S109D-01 |
| Manufacturer Part # | 50B32S109D-01 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 26" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Beverage Air 50B32S109D-01 Lens Assembly Sign Frame Bz13
