RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe food dispensers food jars and food canisters.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 50A food dispensers food jars and food canisters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 50A 3/4 Inch Spring Slide Rod Steel Black
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 50A |
| Manufacturer Part # | 50A |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 50A Color Black, Material Steel, Length 3/4", 19 Mm, Inner Diameter 7/8", 22 Mm, Outer Diameter 1 1/16", 27 Mm
