RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory reach-in freezers.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 50917902 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50917902 Gasket Door 8.75 Inch Durable Rubber Seal - OEM
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50917902 |
| Manufacturer Part # | 50917902 |
| Height | 2.65" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 23.45" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50917902 Gasket Door
