RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory reach-in freezers.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 50917201 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50917201 1.11 Inch Breaker Strip Side S1 Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50917201 |
| Manufacturer Part # | 50917201 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.11" |
| Depth | 55.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50917201 Breaker Strip Side S1
