RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory reach-in freezers.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 50917102 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50917102 2 Inch Breaker Stp Btm S1 Commercial Refrigeration Component
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50917102 |
| Manufacturer Part # | 50917102 |
| Height | 0.55" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 21.85" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50917102 Breaker Stp Btm Reach In S1