RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 50914 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 50914 3.1 Inch Stainless Steel 1/2 NPT to 1/2 Comp Fitting
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 50914 |
| Manufacturer Part # | 50914 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 50914 1/2 Nptx1/2 Comp Fitting Stainless Steel
