RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory reach-in freezers.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 50906901 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50906901 24.625 Inch Gasket Door Rubber with Durable Seal
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50906901 |
| Manufacturer Part # | 50906901 |
| Height | 3.6" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 19.25" |
| Weight | 2.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50906901 Gasket Door Ld Ew 57x24.625x0.625
