RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory reach-in freezers.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 50884401 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50884401 Heater Fascia Electric OEM Durable Design
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50884401 |
| Manufacturer Part # | 50884401 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50884401 Heater Wire Fascia 115v 2 760q2