RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory reach-in freezers.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 50879502 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50879502 27.75 Inch Gasket Door HD VRF Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50879502 |
| Manufacturer Part # | 50879502 |
| Height | 2.45" |
| Width | 13.75" |
| Depth | 21.8" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50879502 Gasket Door Hd Vrf 27.75x23.25x0.5
