RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory reach-in freezers.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 50867701 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50867701 5.4 Inch Stainless Steel Handle Door with Ergonomic Grip
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50867701 |
| Manufacturer Part # | 50867701 |
| Height | 1.8" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 20.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50867701 Handle Door
