RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory prep refrigerators.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 50863512 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50863512 16 Inch Gasket Dr Half Rfg/wrm - OEM Refrigeration Sealing
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50863512 |
| Manufacturer Part # | 50863512 |
| Height | 2.3" |
| Width | 16.2" |
| Depth | 25.6" |
| Weight | 1.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50863512 Gasket Dr Half Rfg/wrm S1 5595bsvs
