Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion aftermarket uninsulated beverage dispensers.
- Engineered to match existing Champion units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Champion 508543 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 508543 19-1/2 Inch Side Door Gasket for Moyer Diebel Dishwasher Black Sponge Rubber
| Fits with Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 508543 |
| Manufacturer Part # | 508543 |
| Height | 19.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 508543 Side Door Gasket, 19-1/2" Long X 3/8" High X 7/16" Wide Pressure Sensitive, Black Sponge Rubber., Moyer Diebel Glass Washer Series 501
