RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory prep refrigerators.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 50827605 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50827605 Gasket Retainer Side 64 Inch Durable Corrosion Resistant
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50827605 |
| Manufacturer Part # | 50827605 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 64" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50827605 Gasket Retainer Side Ld Ultra
