RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 50815-36UL cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 50815-36UL 17 Inch Stainless Steel Electric Well with 36ul Capacity
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 50815-36UL |
| Manufacturer Part # | 50815-36UL |
| Height | 14" |
| Width | 17" |
| Depth | 17" |
| Weight | 1.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 50815-36UL Sm 50 7 36ul Rd Well 120v