Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco aftermarket heated shelving parts and accessories.
- Engineered to match existing Nieco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nieco 50794 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 50794 2.7 Inch Electric Relay for Commercial Ovens
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 50794 |
| Manufacturer Part # | 50794 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 50794 Platen 240v Relay
