Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 507598 8.7 Inch Cover Platen Seam - Durable Precision Seal
Item:
#1178949
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 507598 |
| Manufacturer Part # | 507598 |
| Height | 1.65" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 11.15" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 507598 8.7 Inch Cover Platen Seam - Durable Precision Seal
