RestaurantSupply.com is your trusted source for Champion dishwashing parts and accessories.
- Authorized Champion dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Champion 507426 dishwashing parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Champion 507426 3-1/8 Inch Float Rod for Champion Glass Washers
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 507426 |
| Manufacturer Part # | 507426 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 507426 Float Rod, 10-3/8" Long X 3-1/8", Champion Rotary Glass Washer Cg1 Cg2, Pass Through Glass Washer Cg4 Cg6
