Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW 507334 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 507334 Electric Relay 240VAC Coil Four Contacts Star Wells Fryer
| Fits with Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 507334 |
| Manufacturer Part # | 507334 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 507334 Relay 240vac Coil (4) Term N/o, Star Wells Fryer F49
