Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 507261.11 Grease 5 Inch Food-Safe Synthetic Lubricant
Item:
#1507078
Technical details
| Manufacturer | Miwe America, Llc |
|---|---|
| Model Number | 507261.11 |
| Manufacturer Part # | 507261.11 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 507261.11 Grease 5 Inch Food-Safe Synthetic Lubricant
