RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 50690201 pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50690201 15-3/4 to 25-1/4 Inch Black Gasket Lid Rubber
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50690201 |
| Manufacturer Part # | 50690201 |
| Height | 3" |
| Width | 9.45" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50690201 Lid Gasket 15-3/4" X 25-1/4", Top 3/4" Base 1" H 5/8", Black Compression Screw-in, Victory, Refrigerator Ur27salbk Ur27salls.
