RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 50657 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 50657 2.35 Inch Pressure Regulator to 100 Psi Gas Commercial Equipment
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 50657 |
| Manufacturer Part # | 50657 |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 50657 Pressure Regulator 0 100 Psi
