RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory reach-in refrigerators.
- Authorized Victory dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Victory 50639801 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50639801 5.55 Inch Electric Motor Evaporator Fan - OEM Replacement
| Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50639801 |
| Manufacturer Part # | 50639801 |
| Height | 5.45" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50639801 Motor Evaporator Fan 115v
