Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing Victory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Victory 50631501 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50631501 14-3/4 Inch Electric Heater Defrost 115v for Ice Machines
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50631501 |
| Manufacturer Part # | 50631501 |
| Height | 21" |
| Width | 3" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50631501 Defrost Heater 115v 300w, 20-1/2" X 14-3/4" X 1-1/2", Victory Uf-27 Uf-48
