Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory aftermarket holding and proofing cabinets.
- Engineered to match existing Victory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Victory 50620501 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50620501 12-3/8 Inch Defrost Heater Electric - Victory V-series
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50620501 |
| Manufacturer Part # | 50620501 |
| Height | 5.38" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50620501 Defrost Heater 115v 310w, , 12-3/8" X 12" X 9", Does Not Have Pin Termination, Incorrect Photo In Cold Catalog Pg446, Victory V-series
