Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory aftermarket uninsulated beverage dispensers.
- Engineered to match existing Victory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Victory 50615802 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50615802 23 3/4 Inch Door Gasket with Screw-on Retainer Black Rubber
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50615802 |
| Manufacturer Part # | 50615802 |
| Height | 28" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 23.25" |
| Weight | 1.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50615802 Door Gasket, 23-3/4" X 28-1/4", 1/2" Mag 1 5/16" Base 13/16" High Black, Screw-on Retainer Mount, Victory
