Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints -506067 2.15 Inch Bearing Retainer Stainless Steel with Durable Design
Item:
#1845043
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -506067 |
| Manufacturer Part # | -506067 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 3.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints -506067 2.15 Inch Bearing Retainer Stainless Steel with Durable Design