Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory aftermarket reach-in freezers.
- Engineered to match existing Victory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Victory 50601505 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50601505 23 1/2 Inch Gasket Door for Cold Storage Applications
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50601505 |
| Manufacturer Part # | 50601505 |
| Height | 4" |
| Width | 9" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50601505 Gasket Door 23 1/2" X 28 1/8"
