Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory aftermarket reach-in freezers.
- Engineered to match existing Victory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Victory 50599003 OBS @ VIC reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 50599003 OBS @ VIC 27 1/4 Inch Electric Heater Defrost 625W
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | 50599003 OBS @ VIC |
| Manufacturer Part # | 50599003 OBS @ VIC |
| Height | 1.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 29" |
| Weight | 2.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory 50599003 OBS @ VIC Length 27 1/4", 692 Mm, Voltage 115 V Ac, Electrical Wattage 625
